ShaoHai Gabinet Akupunktury
Caroline Matine Rynkiewicz

Wierzę, że zdrowie i piękno zależy od równowagi fizycznej, psychicznej i duchowej, dlatego na pierwszym miejscu stawiam na holistyczne podejście do drugiego człowieka.

O mnie

Od wielu lat pasjonuję się medycyną chińską, akupunkturą, dietetyką i terapiami naturalnymi. Potęgę ich działania w pierwszej kolejności odkryłam osobiście już jako nastolatka a następnie moja rodzina i przyjaciele.

Z wykształcenia jestem germanistką i dietetyczką kliniczną.

Naukę Medycny Chińskiej rozpoczęłam pod okiem dr Tadeusza Błaszczyka.

Ukończyłam Instytut Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie i liczne szkolenia z zakresu akupunktury, dietetyki, ziołolecznictwa i terapii naturalnych. Jestem również członkinią Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Swoją wiedzę i praktykę doskonaliłam u wielu cenionych specjalistów z kraju i z zagranicy.

Specjalizuje się w Akupunkturze Kosmetologicznej, ponieważ jej efekty i skuteczność widać nie tylko z zewnątrz ale są też odczuwalne wewnątrz organizmu nawet po pierwszym zbiegu. Korzyści płynące z zabiegów są nie tylko wizualne jednakże co bardzo ważne, również energetyczne i mentalne.

Od kwietnia 2022 prowadzę w Warszawie cykliczne szkolenia z zakresu Akupunktury Kosmetologiczne twarzy.

Prowadząc własny gabinet akupunktury i medycyny chińskiej, spełniam swoje marzenie. Kocham to co robię i z przyjemnością Tobie pomogę.

Zapraszam!

Kontakt

Co mogę zrobić dla Ciebie?
Umów się na wizytę: +48 794 308 318

Akupunktura kosmetologiczna, medycyna chińska i akupunktura lecznicza, terapie manualne - wybierz to, co najlepsze dla Ciebie! Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.
Formularz kontaktowy #1
Projekt i wykonanie: expertwww.pl
Facebook Pagelike Widget
crossmenu